Reverans Sanat Adana Cast Ajans Başvuru, Kayıt, İletişim, Adana Cast Ajans Erkek Oyuncular, Kadın Oyuncular

Adana Cast Ajans ve Menajerlik Hizmeti

Adana Cast Ajans ve Menajerlik Hizmeti

Dizi ve Sinema sektörüne birçok başarılı oyuncu yetiştiren şehrimizde; sektöre eğitimli, eğitimsiz yeni yüzler kazandırmak için Reverans Sanat markası, Menajerlik hizmeti başta olmak üzere; Adana Cast Ajans, Modellik ve Mankenlik Ajansı, Çocuk ve Bebek Cast Ajansı hizmeti vermektedir.

Sektörün ihtiyacı olan profesyonel oyuncuları yetiştirmek üzere  Doğukaan Uğurlugülbüken ile Konservatuvara Hazırlık Kurslarına başlamış bulunmaktayız. Oyunculuğu hedef olarak belirlemiş ve kendini keşfetmek isteyen yetenekli oyuncu adayları için şehrimizde ilk defa profesyonel bir oyuncu ile Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi düzenleyerek bu bağlamda Bülent Polat ile ilk adımı atmış bulunuyoruz. Kurumumuzda: Tiyatro’ya gönül vermiş yetişkinler için Adana’da Temel Oyunculuk, Tiyatro ve Diksiyon Eğitimlerinde Hüseyin İnan Biçer ile çalışmaktayız. Oyunculuğun temel gelişim süreçlerinden biri olan Şan dersi Gözde Çevik tarafından verilerek diyaframın doğru kullanımı ve ses eğitimine katkı sağlamaktadır.

Tiyatro temelini çocuklara aşılamak için  Drama Eğitimi ve onlara tiyatroyu sevdirmek için Ahmethan Çelebi ile Masal Atölyesi, kişinin kendini keşfetmesi, esneklik, güç, denge ve kişisel gelişim deneyimleriniz için Güncel Dilmen ile Yoga Eğitimi ve estetik algısının oluşması için Ata İvak ile Dans Eğitimleri ile profesyonel set ortamlarına ön hazırlık ve kamera arkası teknikleri için Kısa Film Atölyesi hizmeti vermekteyiz.

Türkiye’de ki Ajans ve Menajerliklerin hizmet politikaları nasıldır? Nasıl oyuncu olunur? Adana Cast Ajans nerede? Adana çocuk oyuncu başvurusu nasıl yapılır? Audition verme teknikleri nelerdir? Reverans Sanat Adana Cast Ajans başvurusu nasıl yapılır? Reverans Sanat nerede? Vb. aklınıza takılan birçok sorunun cevabını sizin için hazırladığımız rehberde bulabilirsiniz.

Reverans Sanat Adana Cast Ajans Menajerlik  Başvuru

Hiç kuşkusuz ki birçok oyuncu adayı nasıl oyuncu olunur? Sorusunun cevabını aramaktadır. Türkiye’de Menajerlik Hizmeti ve Cast Ajans hizmeti veren birçok firma mevcuttur. Bu firmalardan bir kısmı profesyonel oyuncular ile çalışırken bir kısmı ise figürasyon hizmeti vermektedir. Menajerlik Hizmeti veren firmaların çalışma politikalarına bakıldığında; sektörde kendini kanıtlamış, profesyonel olarak mesleğini icra eden, genellikle konservatuvar bölümü mezunu oyunculardan oluşmaktadır. Ajanslar ise eğitimli ve eğitimsiz birçok oyuncuyu bünyesinde barındıran yardımcı oyuncu ve figürasyon hizmeti veren firmalardır.

Reverans Sanat olarak, “Şehrin sanata açılan kapısı…” ideolojisi ile çıktığımız bu yolda Adana Cast Ajans kategorisinde eğitimli oyuncu portföyünü arttırmak, şehrimizde ve civar illerde yer alan projelerin yardımcı rol gereksinimlerini karşılamak için  Adana’da Temel Oyunculuk ve Kamera Önü Oyunculuk eğitimlerimiz ile oyuncu adaylarımızın gelişimlerine katkıda bulunmaktayız.

Hüseyin İnan Biçer ile Temel Oyunculuk Eğitimi alan adaylarımızı istekleri doğrultusunda Tiyatro veya Kamera Önü Oyunculuk Eğitimine yönlendirmekteyiz. Bülent Polat ile Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi ile oyunculuğu profesyonel seviyeye taşımak isteyen oyuncu adaylarımızı: set ortamına hazırlayarak, kamera önü tekniklerini öğretmekteyiz.

          Reverans Sanat Adana Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi

Sektörde birçok oyuncu adayı bulunmaktadır ve audition’da mevcut casta dâhil olabilmek için diğer adaylardan farklı bir performans sergilemeniz gerekmektedir. Reverans Sanat olarak oyuncularımızın gelişimlerine  Şan, Piyano, Klarnet, Yoga ve Dans eğitimleri ile katkı sağlayarak, audition çekimlerinde diğer oyunculardan farklı olmalarını hedeflemekteyiz. Eğitim almadığı halde sektörde yer almak isteyen oyuncu adayları için Adana Cast Ajans Menajerlik hizmeti ile sektöre katkı sağlamaktayız.

Firmamız bünyesinde eğitimlerini tamamlayan oyuncularımızı bünyemize dâhil ederek, uygun projelerde değerlendirmek üzere, www.reveranssanat.com adresinde görsellerini paylaşmaktayız.

Adana Cast Ajans Çocuk Oyuncu Başvuru

Adana’da Çocuk Cast Ajans hizmeti veren firmamız; oyunculuğun temel adımlarını öğretmek, Çocuk Cast’ın yeteneğini ön plana çıkarmak, set ortamına hazırlamak, Çocuk Cast’a koçluk etmek üzere birçok hizmeti yerine getirmektedir. Masal Atölyesi ve Drama Eğitimleri ile Çocuk Cast’ın gelişimine katkı sağlayarak geleceğin oyuncuları olma yolunda ilk adımı atmalarına katkı sağlamaktadır.

Reverans Sanat Adana Cast Ajans Hakkında

Sinema, Televizyon ve Tiyatro sektörlerine birçok başarılı oyuncu yetiştiren şehrimizde, sektöre eğitimli yeni yüzler kazandırmak için 2019 yılının Mart ayında kurulduk. Kurulduğumuz günden bugüne sanata katkı sağlamak adına birçok faaliyet gerçekleştirdik. Yolu sanattan geçen herkesi “ Şehrin sanata açılan kapısı” ideolojisi ile tek çatı altında topladık. Bu kapsamda; şehrimizde ilk defa profesyonel bir oyuncu ile Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi düzenleyerek bu bağlamda Bülent Polat ile ilk adımı attık. Doğukaan Uğurlugülbüken ile  Konservatuvara Hazırlık Kurslarına başlayarak genç bireylerin oyunculuğu meslek edinmesine katkı sağladık. Hüseyin İnan Biçer ile Adana’da Temel Oyunculuk, Tiyatro ve Diksiyon Eğitimleri düzenledik. Çocuklar için Drama Eğitimi düzenleyerek onlara tiyatroyu sevdirmek için Ahmethan Çelebi ile Masal Atölyesi düzenledik. Güncel Dilmen ile Yoga Eğitimi, Ata İvak ile  Dans Eğitimleri ile profesyonel set ortamlarına ön hazırlık ve kamera arkası teknikleri için Kısa Film Atölyesi düzenleyerek  sanatta öncü olmayı hedefledik.

Reverans Sanat Konservatuvara Hazırlık Eğitimi

Faaliyetlerimize aşağıda yer alan bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için ofisimize gelerek yetkililerimiz ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Oyuncumuz Erna “Bir Zamanlar Çukurova” Dizisinde

 Oyuncularımız Özge ve Fulya Altın Koza Film Festivalinde

Kahkaha Kumpanyası’na hazır mısınız?

Reverans Sanat Adana Cast Ajans Adresi ve İletişim

Ulaşımın kolay olması adına merkezi bir konumda yer alan sanat merkezimiz, Şehir dışından bizi ziyarete gelmek isteyen misafirlerimiz için web sitemiz üzerinden hizmet vermektedir. Reverans Sanat Menajerlik ve Cast Ajans hizmetimize dâhil olmak isteyen misafirlerimizin ofisimize gelerek başvuru yapmaları gerekmektedir. İletişim ve adres bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır. Google üzerinden “Reverans Sanat nasıl giderim” aramasını yaparak veya Google haritalar üzerinden Reverans Sanat aramasını yaparak sorunsuz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Reverans Sanat Adana Cast Ajans İletişim:

Adana Cast Ajans başvuru ve Menajerlik Hizmeti başvuru işlemlerini         ” Reverans Sanat İletişim ” adresinden ön kayıt oluşturarak başvuru sürecinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Reverans Sanat Adana Cast Ajans Adresi:

Reşatbey Mahallesi Ordu Caddesi Meziyet Hanım Apartmanı No:87 Kat:1 Daire:3 01120 Seyhan/Adana

Reverans Sanat Adana Cast Ajans Oyuncularımız

Başvuru ve görüşmelerin olumlu sonuçlanması dâhilinde Reverans Sanat kadrosunda sizde yerinizi almış olacaksınız. Ofisimize gelerek başvuru ve fotoğraf sürecini tamamlayan oyuncu adaylarımızın ilgili görselleri mevcut web sitemizin Oyuncularımız kısmında sunulmaktadır. Ekibimizde yer alan oyuncularımızı Adana Cast Ajans Erkek Oyuncular ve Adana Cast Ajans Kadın Oyuncular  sayfalarından güncel olarak takip edebilirsiniz. Resimler yüksek kalitede yüklenmekte olup, talep doğrultusunda resimlerin değiştirilmesi planlanan zamanlarda gerçekleşmektedir. Oyuncularımız hakkında detaylı bilgilere ilgili sayfalardan ulaşabilirsiniz.

Neden Reverans Sanat İle Çalışmalıyım?

Şehrimizde profesyonel olarak gelişiminizi tamamlamanız ve Adana Cast Ajans Menajerlik hizmetimize dâhil olarak sektörde yer almanız çok kolay. Oyuncunun gelişimini tamamlaması için gerekli olan birçok eğitimi bünyemizde bulundurmaktayız. Mevcut paket programlarımıza dâhil olarak piyasada bireysel olarak almanız gereken eğitimleri tek bir paket altında almanız mümkün.

Sanat Merkezimiz bünyesinde bulunan profesyonel eğitmenlerimizden almış olduğunuz eğitimler sayesinde piyasada yer alan birçok oyuncudan bir adım önde olursunuz. Referansınızın, Reverans olması size birçok kapının açılmasında katkı sağlayacaktır.

Derdi oyunculuk olan herkesin gelişimine katkı sağlamak için bu yola çıktık. Reverans Sanat olarak “ Şehrin sanata açılan kapısı” ideolojisi ile tüm oyuncu adaylarının her zaman yanındayız. Sanat ile kalmanız dileği ile…


36 Yorum Yapıldı

 1. Can - 1 Şubat 2020 - 21:00

  Adana cast ajans başvurusu için iletişime geçtim, çok hızlı bir geri dönüş aldım teşekkürler.

 2. Merve - 16 Şubat 2020 - 11:41

  Yeriniz Adanada mı? Başvuru hakkında bilgi almak istiyorum.

  • reveranssanat - 20 Şubat 2020 - 14:15

   Evet yerimiz Adana’da, iletişim formunu doldurup bütün detayları alabilirsiniz.

  • Medine Gamze Bilir - 13 Ocak 2023 - 18:16

   Merhaba ben Medine gamze bilir 12 yaşındayım çok yetenekliyim ve bazı projede yer aldım ve eğitim de aldım kendimi ispatlamama izin verin beni tanıdığınız da anlarsiniz çok kişi projelerde benim yüzümü uygun görmüşler ama korona olduğu için ailem izin vermedi şimdi kendimi ispanlicam sizden dönüş bekliyorum iyi günler ?

 3. Poyraz - 23 Şubat 2020 - 15:15

  Başvuru yaptıktan sonra, istediğimiz zaman fotoğraflarımızın kaldırılmasını isteyebiliyor muyuz ?

 4. Melis - 10 Ağustos 2020 - 10:47

  Daha önce bir çok projede yer aldım menajerlik için görüşebilir miyiz

 5. Fatih - 16 Ağustos 2020 - 12:00

  Hafta içi her gün açık mısınız randevu alabilir miyim görüşmek için

 6. Semih - 16 Ağustos 2020 - 19:23

  merhabalar bende adanada olacak dizilerde yer almak istiyorum başvuru için ofise gelmem şart mı

  • reveranssanat - 5 Eylül 2020 - 20:42

   Merhabalar Semih bey, ilginiz için teşekkür ederiz. Detaylar için ofisimize uğramanız gerekmekte, lütfen gelmeden randevu oluşturunuz.

 7. Berna - 23 Ekim 2020 - 15:34

  Bülent polat İle kamera önü oyunculuk eğitimi devam ediyormu??

 8. tuğba - 11 Kasım 2020 - 14:34

  dilberay cekimleri için oyuncu aranmaktaymış ama başvuru için alan bulamadım?

 9. bengü - 18 Aralık 2020 - 08:28

  Dizilere oyuncu gönderiyormusunuz ????

 10. selim - 18 Aralık 2020 - 15:18

  başvuru formunu doldurum dönüş bekliyorum

 11. NİLSU - 10 Ocak 2021 - 09:43

  Merhaba ben oyuncu olmak istiyorum daha önce bu tarz deneyimlerim olmadı fakat ben reveranssanat’tan eğitim alarak ilerlemek istiyorum. Oyunculukta yaş sınırınız varmı ben 15 yaşındayım

 12. medija - 26 Şubat 2021 - 15:42

  merhaba internet başvurularında neye göre seçme yapıyorsunuz acaba

  • reveranssanat - 1 Mart 2021 - 15:00

   Uygun formatta yükleme yapılması, görsellerin netliği ve kişinin yüzünün algılanabiliyor olması. Deneyim ve oyunculuk üzerine aldığı eğitimler.

 13. Ceyhun - 22 Eylül 2021 - 11:51

  Adana da menajerlik hizmeti verip dizilere gönderdiğiniz oyuncular nerede yer alıyor ?

 14. Dilara - 4 Ekim 2021 - 01:28

  Adana cast ajans için başvurumu yaptım ne zaman onaylanır ??

 15. Yusuf - 31 Ağustos 2022 - 09:19

  başvuru yaptım adana cast ajans için ofisinize de gelmem gerekiyor mu ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go to Top